Максимальна ціна телефонів бренду Redmi в найближчі роки досягне $370


Максимальна ціна телефонів бренду Redmi в найближчі роки досягне $370

Бренд Redmi провів у Пекіні захід, присвячений презентації нових пристроїв. Віце-президент Xiaomi Group і генеральний директор бренду Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing) представив два нові смартфони – Redmi Note 7 Pro і Redmi 7. Також були анонсовані бездротові навушники Redmi AirDots і пральна машина Redmi 1A.

Після завершення презентації Лю Вейбінг виступив із заявою, в якій попередив користувачів, що надалі ціна пристроїв під брендом Redmi зростатиме.

«На ранньому етапі Redmi був брендом для пристроїв вартістю до 1000 юанів (близько $149). Тепер цінова планка піднялася до 1599 юанів (близько $238 доларів) і в майбутньому продовжить своє зростання. Ми поступово підвищимо ціну до 2000 юанів (близько $298 доларів) або навіть до 2500 юанів (близько $372)», – зазначив топ-менеджер.

Лю Вейбінг також допустив, що з підвищенням якості і цін пристроїв під брендом Redmi вони будуть частково збігатися з продукцією Xiaomi. Проте будуть компроміси з точки зору функцій. Простіше кажучи, мета Redmi полягає в тому, щоб продовжити стратегію Xiaomi по досягненню найкращого співвідношення ціни і якості своїх пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua