"Нафтогаз" почав розслідування операції з продажу газу "ЕРУ Трейдинг"


"Нафтогаз" почав розслідування операції з продажу газу "ЕРУ Трейдинг"

НАК “Нафтогаз України” почала розслідування операцій з продажу в кінці 2018 року газу для ТОВЕРУ Трейдинг” і залучила до вивчення потенційного конфлікту інтересів Андрія Фаворова – екс-бенефіціара трейдингової компанії і чинного глави газового дивізіону “Нафтогазу” – незалежного аудитора, повідомила прес-служба НАК.

“Зараз експерти аналізують можливу наявність конфлікту інтересів і дають оцінку окремим операціям, щодо яких виникла підозра в ухиленні від стандартних ринкових практик”, – зазначено в повідомленні.

“Наглядова рада врахувала думку служби комплаєнсу, зробить остаточні висновки за результатами незалежного аудиторського розслідування”, – цитує прес-служба НАК слова глави комітету наглядової ради з аудиту і ризиків Бруно Лескуа.

Раніше ЗМІ оприлюднили службову записку виконавчого директора НАК Юрія Вітренка до керівника служби комплаєнсу, в якій він поставив під сумнів вигідність для “Нафтогазу” низки укладених в кінці 2018 року договорів з “ЕРУ Трейдинг”, екс-бенефіціаром якої був А.Фаворов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua