0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У кілька кліків: за перший місяць клієнти UKRSIBBANK купили онлайн 8,05 млн дол та 2,5 млн євро


У кілька кліків: за перший місяць клієнти UKRSIBBANK купили онлайн 8,05 млн дол та 2,5 млн євро

За перший місяць дії нового валютного регулювання в Україні клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group купили в інтернет-банкінгу UKRSIB online 8,05 млн доларів та 2,5 млн євро. Всього за даними НБУ, з 7 лютого по 11 березня українці купили в інтернеті близько 52 млн дол.

Нагадаємо, що 7 лютого 2019 року UKRSIBBANK став одним з перших банків на українському ринку, який запропонував своїм клієнтам можливість покупки іноземної валюти онлайн, відповідно до закону «Про валюту і валютні операції». Наразі користувачі інтернет-банкінгу UKRSIB online можуть цілодобово здійснювати валюто-обмінні операції за вигідним курсом та без додаткових комісій. Для цього потрібно мати два рахунки – валютний та гривневий. Ліміт на покупку одним клієнтом відповідає еквіваленту 149 тис грн на добу або 1 млн грн на місяць. Ліміт по продаж – 10 млн грн на добу та 100 млн грн на місяць.

UKRSIBBANK прагне зробити фінансове життя своїх клієнтів успішним, безпечним і простим, тому постійно впроваджує нові сервіси та розширює можливості онлайн банкінгу. Наразі переваги UKRSIB online оцінили вже 700 тис клієнтів банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
В Контексті Finance.ua
Опитування