0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Skoda тестує функцію, яка дозволить відкривати авто через смартфон


Skoda тестує функцію, яка дозволить відкривати авто через смартфон

Компанія Skoda тестує технологію, завдяки якій кур’єри зможуть доставляти посилки прямо в багажник автомобіля без присутності водія. Реалізується все через спеціальний додаток.

Про це повідомляє прес-служба Skoda.

Власнику автомобіля досить вказати з телефону геолокацію і номерний знак. Кур’єр приїде на вказане місце і за допомогою програми зможе один раз відкрити багажник, щоб залишити замовлення.

Після того, як посилка буде поміщена в багажник Skoda, автомобіль заблокується, а власник отримає сповіщення про успішну доставку. Крім того, кур’єру необхідно зробити знімок доставленого товару для підтвердження виконання замовлення.

У Skoda повідомляють, що безпека – ключова проблема для впровадження системи. Всі дані програми планують передавати через зашифрований канал, а машини будуть відкриватися тільки на короткий проміжок часу, який вказав сам власник.

Така функція – це не далекосяжні плани – реальний прототип системи вже тестують на батьківщині бренду в Чехії. Автовиробник працює в тандемі з двома найбільшими онлайн-магазинами в країні – Alaz і Rohlik – щоб випробувати нову схему доставки.

У Найближчій перспективі проект планують також тестувати у Великобританії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування