Skoda тестує функцію, яка дозволить відкривати авто через смартфон


Skoda тестує функцію, яка дозволить відкривати авто через смартфон

Компанія Skoda тестує технологію, завдяки якій кур’єри зможуть доставляти посилки прямо в багажник автомобіля без присутності водія. Реалізується все через спеціальний додаток.

Про це повідомляє прес-служба Skoda.

Власнику автомобіля досить вказати з телефону геолокацію і номерний знак. Кур’єр приїде на вказане місце і за допомогою програми зможе один раз відкрити багажник, щоб залишити замовлення.

Після того, як посилка буде поміщена в багажник Skoda, автомобіль заблокується, а власник отримає сповіщення про успішну доставку. Крім того, кур’єру необхідно зробити знімок доставленого товару для підтвердження виконання замовлення.

У Skoda повідомляють, що безпека – ключова проблема для впровадження системи. Всі дані програми планують передавати через зашифрований канал, а машини будуть відкриватися тільки на короткий проміжок часу, який вказав сам власник.

Така функція – це не далекосяжні плани – реальний прототип системи вже тестують на батьківщині бренду в Чехії. Автовиробник працює в тандемі з двома найбільшими онлайн-магазинами в країні – Alaz і Rohlik – щоб випробувати нову схему доставки.

У Найближчій перспективі проект планують також тестувати у Великобританії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua