ПриватБанк відкрив фінансування пляжного туризму


ПриватБанк відкрив фінансування пляжного туризму

ПриватБанк відкрив новий сезон програми пільгового фінансування туристичного бізнесу ТурКУБ для підприємців, які ведуть бізнес на узбережжі Чорного та Азовського морів. Як повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв, у рамках програми «ТурКУБ» ПриватБанк надає фінансування з адаптованими під специфіку бізнесу графіками погашень.

«Ми впровадили спеціальні проекти фінансування для розвитку найперспективніших для України галузей економіки, орієнтуючись на розвиток саме малого та середнього бізнесу, – говорить Сергій Клюєв. – Умови програми «ТурКУБ» розроблено з урахуванням вимог і специфіки роботи сектора сезонного туризму та максимально наближено до реального таймлайну роботи такого бізнесу».

Сума фінансування банком сезонних турпідприємств, готелів, ресторанів чи кафе може сягати 1 млн грн, а ставка за користування кредитом становитиме 1,8% на місяць від початкового розміру позики (у тому числі в разі дострокового погашення кредиту).

Для підготовки до літнього сезону клієнти ПриватБанку, які мають бізнес у населених пунктах на узбережжі Чорного та Азовського морів, зможуть отримати кредит до кінця червня з обов’язковим погашенням «тіла» кредиту в липні – вересні та щомісячним погашенням відсотків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua