0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Citigroup не запускатиме власну криптовалюту


Citigroup не запускатиме власну криптовалюту

Банківська корпорація Citigroup не планує випускати власну криптовалюту.

Як пише CoinDesk, фінансовий конгломерат вивчав цю можливість з 2015 року, але дійшов висновку, що це недоцільно.

Читайте також: Visa відкриє криптовалютний підрозділ

У компанії вважають, що наявні технологічні рішення більш ефективні, тому вигідніше розвивати їх, а не намагатися створити щось нове на блокчейні.

“Первинні випробування токена Citicoin для спрощення міжнародних транзакцій показали, що краще відмовитися від цієї ідеї”, – розповів голова Citi з інновацій в галузі зберігання й торгівлі Гулру Атак. За його словами, конгломерат намагається вносити необхідні зміни сьогодні, а не витрачати час на майбутні технології.

Наразі більшість банків влаштовує система SWIFT, тому вони не бачать потреби у впровадженні блокчейна, пояснив фахівець.

Він додав, що корпорація раніше запустила проект CitiConnect, який використовував інфраструктуру, схожу на ту, що застосовується для випуску стейблкоїнів. Її єдиним призначенням була інтеграція на стороні клієнта і підключення до традиційних платіжних процесів в реальному часі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування