Українцям пояснили, як вираховуються аліменти з уже виплачених боржнику сум лікарняних


Українцям пояснили, як вираховуються аліменти з уже виплачених боржнику сум лікарняних

Як повинні стягуватись аліменти з уже виплачених боржнику сум лікарняних.

Про це повідомили в Фонді соціального страхування.

Читайте також: Боржник-рекордсмен по аліментах сплатив за рік 1,6 млн грн

Як повідомили у відомстві, страхові кошти, у тому числі допомога при тимчасовій втраті працездатності, зараховані Фондом соцстрахування на окремий рахунок роботодавця для здійснення фінансування застрахованій особі, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів.

Фонд соцстрахування України зараховує кошти на окремий поточний рахунок страхувальника (роботодавця) для подальшого здійснення ним виплат безпосередньо застрахованим особам.

Куди можуть бути використані страхові кошти, зараховані на окремий поточний рахунок у банку, або на окремий рахунок в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів: виключно на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам.

Страхові кошти не можуть бути спрямовані – на задоволення вимог кредиторів, на стягнення на підставі виконавчих та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до закону.

  • Стягнення аліментів безпосередньо з окремого рахунку страхувальника з сум матеріального забезпечення не передбачено чинним законодавством.
  • Підприємства, установи, організації здійснюють відрахування із зарплати боржника і перераховують кошти на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби.
  • Стягнення здійснюється виключно за рішеннями про стягнення аліментів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua