Мінфін повідомив, коли очікує 1-го перегляду програми stand by МВФ


Мінфін повідомив, коли очікує 1-го перегляду програми stand by МВФ

Технічна місія Міжнародного валютного фонду (МВФ), що працювала в Україні попередні два тижні, досить позитивно оцінила виконання умов програми stand by, однак оціночна місія з неї очікується тільки в травні-червні.

Про це повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова.

“Якщо дивитися, де ми зараз в програмі, то переважну частину речей, які ми повинні були виконати на сьогоднішній день, ми виконуємо”, – сказала вона.

Міністр фінансів також повідомила, що незабаром очікується візит технічної місії МВФ щодо реформування Державної фіскальної служби, яка буде розділена на податкову і митну.

Водночас О. Маркарова підтвердила, що МВФ, як і інші донори України, зокрема, ЄС, G-7, стурбований рішенням Конституційного суду про визнання неконституційною ст. 368-2 Кримінального кодексу України про незаконне збагачення.

“Працюють юристи, щоб зрозуміти, як вийти з цієї ситуації. Всі наші партнери порушують це питання, бо незаконне збагачення було частиною антикорупційної реформи”, – зазначила міністр фінансів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua