0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Tesla пообіцяла зробити свої електрокари швидшими через прошивку


Tesla пообіцяла зробити свої електрокари швидшими через прошивку

Американський виробник електромобілів Tesla випускає оновлення прошивки, яке, як зазначили в компанії, збільшить вихідну потужність всіх автомобілів Model 3 – фактично зробить їх швидшими, тільки попрацювавши з програмним забезпеченням.

“Tesla дистанційно збільшує вихідну потужність всіх Model 3 через оновлення програмного забезпечення… Тому власники Model 3 прокинуться з автомобілем зі швидшим прискоренням і вищою максимальною швидкістю, ніж коли вони лягали спати”, – йдеться в повідомленні.

Таке оновлення може ознаменувати початок нової ери, коли компанії зможуть покращувати функції вже проданих пристроїв за допомогою бездротових оновлень – як в смартфонах, зазначає видання.

Нова версія прошивки Model 3 обіцяє збільшити вихідну потужність “приблизно на 5%”, згідно з скриншотом приміток про оновлення, опублікованих в Reddit.

Як підвищення потужності буде переводитися в швидкість і прискорення, неясно. Але один з користувачів Reddit виявив, що його автомобіль Model 3 Performance прискорився з нуля до 100 км/год всього за 3,29 секунди після оновлення – на відміну від 3,5 секунд, які Tesla рекламувала до цього.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування