Банкіри констатують значне зростання безконтактних платежів в Україні


Банкіри констатують значне зростання безконтактних платежів в Україні

Банкіри констатують значне зростання безконтактних платежів в Україні.

Про це вони повідомили в ході круглого столу “Яке майбутнє чекає на NFC-платежі в Україні?”

За даними заступника директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Васильєвої, на початок 2019 року кількість випущених платіжних карток становила майже 60 млн штук. “82% – це картки з магнітною смужкою, і 17% – чіпові. За рік кількість безконтактних платіжних карток збільшилася на 44%,” – повідомила вона.

При цьому, за словами представника НБУ, безконтактні картки найбільш активні у використанні. Однак більшість платежів за безконтактними картками – це перекази з картки на картку.

Директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні зазначив, що в Україні останнім часом відбувається активне зростання терміналів для безготівкових розрахунків, однак їх кількість на один мільйон населення становить 7 тис., що значно нижче, ніж у більш розвинених країнах.

У свою чергу Анастасія Пшенична – начальник управління карткових продуктів ТАСкомбанку, каже, що зараз клієнти, приходячи в банк, цікавляться в першу чергу технологіями банку для безготівкових платежів, а не виконанням банками нормативів НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua