0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Volkswagen готується продати частину брендів


Volkswagen готується продати частину брендів

Volkswagen Group заявила, що в найближчому майбутньому представить кілька важливих моделей основних брендів корпорації.

На прес-конференції протягом двох з половиною годин керівництво ділилося планами VAG щодо реструктуризації свого портфеля. Перші подробиці розкриють вже в кінці цього року.

«Ми переглядаємо наш портфель брендів, і вже в другій половині року зможемо розповісти набагато більше», – сказав генеральний директор Volkswagen Group Герберт Дісс. Додавши також: «Виробник націлений на оптимізацію діяльності і підвищення рентабельності».

Неповно, протягом наступних кількох років окремі бренди можуть продати. Однак Porsche і Skoda нема чого турбуватися, тому що зараз це два найприбутковіші бренди Volkswagen. З іншого боку, і німецький, і чеський виробники повністю покладаються на платформи VAG – а значить, і не зможуть розробляти платформи наступного покоління без участі VW.

«Іноді участь Porsche в групі недооцінюють. Але ж вони на 80% залежать від платформ Audi. Маржа Porsche в 17,5% можлива тільки всередині групи. Те ж саме стосується і Skoda», – додав Дісс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування