0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кількість оплат смартфонами з картками Mastercard в 2019-2020 рр може збільшитися в 90 разів


Кількість оплат смартфонами з картками Mastercard в 2019-2020 рр може збільшитися в 90 разів

Кількість оплат смартфонами з картками Mastercard в Україні в 2019-2020 роках може збільшитися у 90 разів, як це було в 2018 році, вважає директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні Юрій Бахтін.

“Кількість операцій за допомогою смартфонів в 2018 році зросла в 90 разів… Мій прогноз на найближчі два роки – тренди розвитку NFC-платежів будуть приблизно такими самими, якими ми їх спостерігали в 2018 році”, – сказав він під час круглого столу в Києві в понеділок.

Ю. Бахтін прогнозує, що в найближчі роки кількість безконтактних платежів буде зростати за рахунок оплат за допомогою натільних пристроїв (годинники, браслети, фітнес-трекери).

За його словами, в 2018 році Україна увійшла в топ-5 країн у світі за кількістю безконтактних платежів за допомогою різних цифрових рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування