0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

OneWeb залучила $1,25 млрд в рамках найбільшого для компанії раунду фінансування


OneWeb залучила $1,25 млрд в рамках найбільшого для компанії раунду фінансування

OneWeb Ltd. провела найбільший у своїй історії раунд залучення фінансування, отримавши від інвесторів $1,25 млрд.

У результаті цього загальний обсяг капіталу, отриманого семирічним стартапом з моменту його створення, досяг $3,4 млрд.

В останньому раунді фінансування взяли участь SoftBank Group Corp., Grupo Salinas, Qualcomm Technologies Inc. і уряд Руанди.

OneWeb планує створити угруповання з великої кількості супутників, яка дозволить забезпечити широкосмуговий доступ в інтернет для користувачів по всьому світу завдяки повному охопленню поверхні Землі. У число інвесторів компанії входять Virgin Group, Airbus і Coca-Cola.

“Новий капітал, залучений після успішного першого запуску супутників OneWeb, дозволить компанії прискорити розробку першої справді глобальної комунікаційної мережі до 2021 року”, – йдеться в прес-релізі OneWeb.

“Цей раунд фінансування, що є для нас найбільшим на цей момент, є кредитом довіри наших ключових інвесторів у бізнес-модель компанії та її конкурентні переваги”, – заявив CEO OneWeb Едріан Стекель.

У прес-релізі компанії наголошується, що з четвертого кварталу поточного року OneWeb буде щомісяця запускати більш ніж 30 супутників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування