Нацбанк знайшов спосіб, як зміцнити довіру до гривні


Нацбанк знайшов спосіб, як зміцнити довіру до гривні

Найкращим способом укріплення довіри до гривні є продовження поточної монетарної політики Національного банку, спрямованої на забезпечення цінової стабільності і зниження інфляції до рівня 5% у середньостроковій перспективі.

Про це заявив заступник голови Національного банку Олег Чурій на Інвестиційному форумі CFA Society Ukraine, передає прес-служба НБУ.

«Ми маємо високий рівень доларизації економіки, що є наслідком відсутності політичної і макроекономічної стабільності, минулих економічних криз і високого рівня інфляції впродовж багатьох років незалежності України. Наше завдання – знизити доларизацію економіки до природнього рівня через укріплення довіри до гривні як засобу розрахунків і накопичення», – повідомляє Чурій.

Олег Чурій також відзначив підписання Національним банком договору про встановлення кореспондентських відносин з міжнародним депозитарієм Clearstream.

“Такий «лінк» спростить доступ іноземних інвесторів до ринку облігацій внутрішньої державної позики України (ОВДП) і дозволить покращити валютну структуру державного боргу завдяки більшому попиту на цінні папери, номіновані у гривні”,- додав заступник голови НБУ Олег Чурій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua