Китайські IT-компанії запроваджують графік «996»: працювати по 12 годин, 6 днів на тиждень


Китайські IT-компанії запроваджують графік «996»: працювати по 12 годин, 6 днів на тиждень

Поки західний світ переходить на чотириденний робочий тиждень, китайські передові IT-компанії запроваджують так званий графік «996».

Про це ідеться у матеріалі Global Times.

Читайте також: В Україні для IT-компаній можуть ввести нові пільги

У матеріалі йдеться, що в останні роки Китай перебуває на піку технологічної суперсили з рекордною кількістю так званих «єдинорогів» — компаній з оцінкою у понад $1 мільярд.

За даними Hurun Report, у 2018 році в Китаї новий« єдиноріг» народжувався кожні три дні. За даними інших експертів, Китай швидко наздоганяє США у галузі розробок додатків, які засновані на штучному інтелекті.

«Крім державної та інвестиційної підтримки, обсяги якої постійно зростають, секретом успіху IT-галузі в Піднебесній, схоже є самовіддані і працьовиті підприємці. Але таке зростання має свою ціну, що обчислюється не в грошах, а в людських ресурсах», пише Global Times.

Інтернет-компанія Youzan, яка базується у Ханчжоу, за даними джерел Global Times, перейшла на так званий графік «996»: коли співробітники працюють з 9 ранку до 9 вечора по 6 днів на тиждень.

«На щорічних корпоративних зборах співробітників заохочували працювати більше кожен день, а пропозиція не розділяти роботу й особисте життя закріплено відтепер в корпоративному статуті компанії», – розповів журналістам співробітник Youzan, який виявив бажання не називати себе.

За його словами, на зборах директор Youzan посилався на компанію Huawei як на еталон, і говорив, що члени сім’ї повинні висловити підтримку, якщо співробітнику необхідно працювати понаднормово.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua