У Google вирішили відмовитися від випуску планшетів


У Google вирішили відмовитися від випуску планшетів

Google зменшує розмір своєї групи розробників для ноутбуків і планшетів, пропонуючи десяткам інженерів і менеджерів пошукати інше місце в компанії. При цьому вже спроектовані пристрої компанія відправить у виробництво і представить в цьому або наступному році.

Про це повідомляє Business Insider з посиланням на власні джерела.

Читайте також: Google розробила додаток для людей з вадами зору

Згідно з одним джерелом, команда розробників апаратного забезпечення мала “купу речей у роботі”, і скорочення кількості інженерів апаратних засобів та програмних менеджерів у команді, ймовірно, “скорочує портфель” продуктів.

Постраждалі співробітники отримали вказівку шукати тимчасові ролі в інших командах Google або Alphabet, що порушує питання про майбутні плани Google щодо устаткування. Втім, пропонуючи співробітникам шукати тимчасові, а не постійні нові ролі, Google може залишити собі можливість маневру.

Крім того, співробітників підрозділу Create, які займаються виробництвом пристроїв, звільняти не стали. Таким чином, в найближчі місяці лінійка продуктів Google, швидше за все, не зміниться. А ось від довгострокових проектів Google відмовиться.

Що стосується ноутбуків, то чутки про Pixelbook 2 циркулювали з моменту апаратної події компанії в жовтні минулого року. Хоча немає ніяких ознак того, що Google планує відмовитися від Pixelbook, скорочення штату передбачає, що Google навряд чи доповнить свою власну лінійку Chromebook більш широким асортиментом продуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua