0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Google вирішили відмовитися від випуску планшетів


У Google вирішили відмовитися від випуску планшетів

Google зменшує розмір своєї групи розробників для ноутбуків і планшетів, пропонуючи десяткам інженерів і менеджерів пошукати інше місце в компанії. При цьому вже спроектовані пристрої компанія відправить у виробництво і представить в цьому або наступному році.

Про це повідомляє Business Insider з посиланням на власні джерела.

Читайте також: Google розробила додаток для людей з вадами зору

Згідно з одним джерелом, команда розробників апаратного забезпечення мала “купу речей у роботі”, і скорочення кількості інженерів апаратних засобів та програмних менеджерів у команді, ймовірно, “скорочує портфель” продуктів.

Постраждалі співробітники отримали вказівку шукати тимчасові ролі в інших командах Google або Alphabet, що порушує питання про майбутні плани Google щодо устаткування. Втім, пропонуючи співробітникам шукати тимчасові, а не постійні нові ролі, Google може залишити собі можливість маневру.

Крім того, співробітників підрозділу Create, які займаються виробництвом пристроїв, звільняти не стали. Таким чином, в найближчі місяці лінійка продуктів Google, швидше за все, не зміниться. А ось від довгострокових проектів Google відмовиться.

Що стосується ноутбуків, то чутки про Pixelbook 2 циркулювали з моменту апаратної події компанії в жовтні минулого року. Хоча немає ніяких ознак того, що Google планує відмовитися від Pixelbook, скорочення штату передбачає, що Google навряд чи доповнить свою власну лінійку Chromebook більш широким асортиментом продуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування