0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

До уваги клієнтів! Планові роботи зі встановлення оновлень серверного обладнання банку


До уваги клієнтів! Планові роботи зі встановлення оновлень серверного обладнання банку

Інформуємо, що з метою покращення якості обслуговування клієнтів Банку 17 березня 2019 року ТАСКОМБАНК проводитиме комплекс планових робіт зі встановлення оновлень серверного обладнання банку.

У зв’язку з цим з 15:00 до 21:00 неділі, 17.03.2019 року, доступність деяких банківських сервісів може бути обмежена. Зокрема, у зазначений вище період часу для клієнтів ТАСКОМБАНКу можливі обмеження доступності сервісу поповнення карток і рахунків через платіжні термінали самообслуговування Банку, виконання платіжних операцій у відділеннях банку, системі інтернет-банкінгу ТАС24, TAS2U, ТАС24 Бизнес та системі «Клієнт-Банк». Також буде обмежена робота сервісів обслуговування клієнтів через Контакт-центр Банку.

У разі виникнення будь-яких питань щодо користування продуктами і сервісами ТАСКОМБАНКУ в період проведення сервісних робіт Ви можете звертатися в Центр інформаційної підтримки ТАСКОМБАНКу за телефонами:

0 800 503 580
044 393 25 90.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Заздалегідь вдячні за розуміння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування