Деяким киянам нарахували 56 млн гривень податків за незадекларовані доходи


Деяким киянам нарахували 56 млн гривень податків за незадекларовані доходи

Державна фіскальна служба, яка раніше розділилася на Податкову та Митну, донарахувала 56 млн гривень податків деяким киянам за незадекларовані доходи.

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

Працівниками столичної ДФС в 2018 році було перевірено інформацію про 1 470 осіб, які за результатами 2016-2017 років не задекларували доходи на загальну суму понад 344 мільйони гривень, які підлягають обов’язковому декларуванню.

За даними ДФС, перевірки фізичних осіб показали, що 552 жителі Києва не задекларували доходи в сумі 241 млн гривень у вигляді додаткового блага, 696 громадян приховали інформацію про спадщину або подарунки в загальній сумі 77 млн ​​гривень.

Ще 202 киянина проігнорували необхідність задекларувати отриманий інвестиційний дохід на загальну суму в 24 мільйони гривень.

Як приклад, за результатами однієї з перевірок встановлено, що жителем столиці був задекларований дохід у вигляді подарунка в сумі 2,8 мільйона гривень.

Однак цей чоловік не визначив до сплати податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

На запит податківців фізична особа не змогла документально підтвердити перший ступінь спорідненості з членом сім’ї, від якого був отриманий подарунок.

Тому, за результатами перевірки чоловіку доведеться сплатити до бюджету понад півмільйона гривень податків і майже 130 тис. гривень штрафних санкцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua