0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Індустріалбанк став прямим агентом міжнародної системи грошових переказів Intelexpress


ВAndrey Lvov межах стратегії розвитку послуг для фізичних осіб Індустріалбанк уклав угоду з міжнародною системою грошових переказів INTELEXPRESS і став прямим агентом.

Клієнти Індустріалбанку зможуть відправляти і отримувати грошові перекази по системі INTELEXPRESS в доларах США і євро, в будь-якому відділенні банку, які представлені в 17 областях України.

INTELEXPRESS надає фізичним особам можливість здійснювати грошові перекази в межах більш ніж 90 країн світу. Основні принципи роботи системи INTELEXPRESS: конкурентні тарифи, миттєвий обмін інформацією, максимально довгий режим роботи пунктів обслуговування і доброзичливе ставлення до клієнтів.

«Система INTELEXPRESS була заснована в Тбілісі в 2006 році, а з 2015-oго року INTELEXPRESS ліцензована Національним банком України як міжнародна система грошових переказів в Україні, що дозволило системі працювати на території нашої країни. За офіційними даними НБУ за 2018 рік, система зайняла третє місце по вхідному потоку грошових переказів в Україну. Ми вдячні нашому партнеру за виявлену довіру до нашого банку. Індустріалбанк завжди працює над поліпшенням якості послуг для клієнті», – зазначив Андрій Львів, директор Департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку.

З тарифами на обслуговування по системі INTELEXPRESS можна ознайомитися тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування