Індустріалбанк став прямим агентом міжнародної системи грошових переказів Intelexpress


ВAndrey Lvov межах стратегії розвитку послуг для фізичних осіб Індустріалбанк уклав угоду з міжнародною системою грошових переказів INTELEXPRESS і став прямим агентом.

Клієнти Індустріалбанку зможуть відправляти і отримувати грошові перекази по системі INTELEXPRESS в доларах США і євро, в будь-якому відділенні банку, які представлені в 17 областях України.

INTELEXPRESS надає фізичним особам можливість здійснювати грошові перекази в межах більш ніж 90 країн світу. Основні принципи роботи системи INTELEXPRESS: конкурентні тарифи, миттєвий обмін інформацією, максимально довгий режим роботи пунктів обслуговування і доброзичливе ставлення до клієнтів.

«Система INTELEXPRESS була заснована в Тбілісі в 2006 році, а з 2015-oго року INTELEXPRESS ліцензована Національним банком України як міжнародна система грошових переказів в Україні, що дозволило системі працювати на території нашої країни. За офіційними даними НБУ за 2018 рік, система зайняла третє місце по вхідному потоку грошових переказів в Україну. Ми вдячні нашому партнеру за виявлену довіру до нашого банку. Індустріалбанк завжди працює над поліпшенням якості послуг для клієнті», – зазначив Андрій Львів, директор Департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку.

З тарифами на обслуговування по системі INTELEXPRESS можна ознайомитися тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua