Креді Агріколь Банк запрошує на 16-ту "Французьку весну" в Україні


З 20 березня до 30 квітня Україна святкуватиме «Французьку весну» – одну з найбільш очікуваних подій весни, яка присвячена культурному обміну між Францією та Україною. Цьогорічна «Французька весна» обрала тематику, яка щодня набуватиме іншої форми, варіюючи від події до події: колір! Колір відображає наші емоції, супроводжує наше суспільне життя, надає виразності та рухомості мистецтву та культурі. Креді Агріколь Банк традиційно підтримує захід в якості генерального партнера та запрошує долучитися до святкування. Відкриття заходу відбудеться 20 березня о 20:30 на Софійській площі. Організатори покажуть унікальне повітряно-акробатичнe шоу «Садівниця Мю та кінематика флюїдів» від колективу Transe Express. Окрім того, протягом квітня відбудеться концерт «Музикантів Лувру» у Харкові, вистава «Тотем» від компанії Les Quidams у Дніпрі, Запоріжжі та Харкові і перформанси стріт-арту та лайвпейнтингу у Львові, Рівному та Києві.

«Уже п’ятий рік поспіль ми підтримуємо фестиваль «Французька весна» і виступаємо генеральним партнером. Як банк ми вбачаємо нашу роль не лише у розвитку фінансового ринку, підтримці бізнесу та економіки країни. Ми також хочемо поділитися своїми захопленнями і зробити внесок у поширення французької культури в Україні. Завдяки своїй різноманітності та якості, «Французька весна» – це ключовий вектор. Я дуже радий запросити вас на фестиваль, який знову подарує багато моментів щастя», – коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.

Цьогорічний захід пройде у 9 містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Рівне, Харків, Чернівці).

Організатори фестивалю: Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, мережа Альянс франсез в Україні.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних клієнтів-фізичних осіб та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Креді Агріколь Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua