E&Y: австрійський бізнес потребує трудових мігрантів


E&Y: австрійський бізнес потребує трудових мігрантів

Британська аудиторсько-консалтингова фірма Ernst & Young нещодавно провела дослідження австрійського ринку праці, опитавши 900 малих і середніх підприємств. З’ясувалося, що наразі 83% з них відчувають проблеми з підбором кваліфікованих фахівців.

Для половини компаній брак персоналу вже обернувся серйозними фінансовими втратами, говорить бізнес-консультант E&Y Еріх Ленер.

На думку експерта, щоб переламати цю тенденцію, потрібно почати зі змін в системі освіти. Причому на всіх її етапах: від початкової школи і до перенавчання безробітних.

З іншого боку, економіка Австрії потребує іммігрантів. «Нам потрібна структурована, спланована імміграція, щоб ми привезли в країну людей, які необхідні для нашого подальшого розвитку», – говорить Еріх Ленер.

Більшість австрійських підприємців вважають, що на державному рівні слід вжити заходів для полегшення припливу трудових мігрантів. Кожен п’ятий опитаний E&Y респондент зізнався, що вже використовує працю біженців, які приїхали за програмою RWR.

Довідка Finance.ua:

  • RWR (Rot-Weiss-Rot Card) – урядова програма, яку пролобіювала Торгово-промислова палата Австрії. Діє з 1 липня 2011 року. Надає право іноземним кваліфікованим фахівцям працювати в країні, якщо вони повністю відповідають вимогам закону «Про кваліфіковану міграцію іноземців з третіх країн».
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua