0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Прямуй до Мадриду на фінал UEFA Champions League з карткою Mastercard


Прямуй до Мадриду на фінал UEFA Champions League з карткою Mastercard

Альфа-Банк Україна разом з Mastercard проводять спільну акцію та дарують шанс виграти подорож на двох до Мадриду на фінальний матч UEFA Champions League.

Для участі у розіграші подорожі на головну футбольну подію року достатньо у період з 15 березня по 20 квітня 2019 року здійснити транзакції з використанням картки Mastercard:

  • у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine на суму від 500 гривень (враховуються будь-які транзакції, в тому числі поповнення «Дохідного сейфу») та
    з оплати товарів та послуг у мережі інтернет на суму від 100 гривень.
  • Кожен учасник має право брати участь в акції необмежену кількість разів. То ж, більше оплат карткою Mastercard – більше шансів вирушити до Мадриду!

Визначення переможця акції відбудеться наприкінці квітня 2019 року. Детальніше про акцію можна дізнатися за посиланням (посилання на правила).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування