Вийшла перша бета-версія операційної системи Android Q


Вийшла перша бета-версія операційної системи Android Q

Компанія Google випустила офіційну бета-версію нової операційної системи Android Q. Фінальна її версія повинна бути представлена на конференції Google I/O 2019, яка пройде з 7 по 9 травня.

Про це пише Android Authority.

Нова ОС включає багато нововведень, що стосуються, в основному, інтерфейсу. Найбільш значними є акцентні кольори і варіанти оформлення.

Відтепер ОС Android буде підтримувати різні кольори акценту. У самому низу налаштувань розробника знаходиться новий розділ “Теми” з трьома варіантами: колір акценту, шрифт заголовка/тексту і форма значка. Відтепер користувач може вибирати між чотирма кольорами акценту: синій, зелений, чорний і фіолетовий за замовчанням.

Ще одне нововведення стосувалося значка батареї. Google перемістив його з нижнього центрального положення в правий верхній кут постійно включеного дисплея.

Також змін зазнала функція насічок і закруглених кутів на скріншотах. У попередніх версіях Android система заповнювала прогалини, якщо помітила проріз або закруглені краї екрану. Тепер цього не відбувається.

Крім того, змінилися функції свайпів. Швидкий рух вправо як і раніше видаляє повідомлення, в той час як рух вліво викличе контекстне меню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua