0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Альфа-Банк Україна визнаний лідером з фінансового здоров'я та ефективності


Альфа-Банк Україна визнаний лідером з фінансового здоров'я та ефективності

За результатами рейтингу фінансового здоров’я банків, Альфа-Банк Україна зайняв перше місце як найефективніший банк і друге місце за узагальненим індексом фінансового здоров’я найбільших банків України, як державних, так і приватних. Також Альфа-Банк Україна увійшов в «вісімку» лідерів з точки зору надійності.

Оцінюючи фінансове здоров’я банківської системи країни, проект «Апостроф» і Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) – один з провідних аналітичних центрів України, за підтримки експертів Незалежної асоціації банків України склали рейтинг, в якому узагальнили показники надійності й ефективності банків.

Перший показник відображає групу критеріїв, які оцінюють ступінь виконання банком ключових економічних нормативів, таким чином демонструючи його здатність протистояти внутрішнім і зовнішнім ризикам для його діяльності. Другий показник склали критерії, що оцінюють здатність банку генерувати прибуток і ефективність використання його активів.

Альфа-Банк Україна – один із найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створений у 1992 році, а з 2006-го входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі. Банк посідає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним із найбільш стійких банків України і входить в топ-10 фінустанов за обсягом активів, згідно з даними Національного банку України. Наразі група ABHH проводить консолідацію активів в Україні, що приведе до створення на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування