Французькі інженери створили електровелосипед зі штучним інтелектом


Французькі інженери створили електровелосипед зі штучним інтелектом

Французькі інженери представили електробайк iweech, який називають «першим у світі розумним велосипедом».

Ззовні новинка нагадує звичайний елегантний міський електровелосипед останньої генерації: без амортизаторів, з прокладеною усередині рами проводкою і електромотором в педальному блоці. Родзинка транспортного засобу – програмне забезпечення, засноване на технологіях штучного інтелекту.

У байка всього одна кнопка – включення. Після її натискання можна відразу їхати: iweech сам подбає про передачу необхідного зусилля від електромотора на педалі, розрахувавши його таким чином, щоб заряду акумулятора точно вистачило до кінця поїздки.

Розробники стверджують, що вбудований в велосипед штучний інтелект враховує не тільки довжину маршруту і ступінь заряду акумулятора, але і рельєф місцевості, погодні умови і стан компонентів, в тому числі – рівень тиску в шинах.

Іweech також має супутній мобільний додаток, в якому можна вказати місце призначення, полегшивши розрахунки штучного інтелекту, а також подивитися статистику про поїздки та різну інформацію про стан велосипеда, включаючи його розташування.

Що стосується технічних характеристик, то розганяє iweech мотор Brose потужністю 350 Вт, а в трикутник рами помістився акумулятор ємністю 497 Вт*год. Заряджається він за 3,5 години, при цьому повного заряду вистачає на 160 км. Важить транспортний засіб 18 кг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua