День фінансів, 13 березня: про мобільний банкінг Привату і Моно, новий літак для МАУ і ціни на депозитарні послуги


День фінансів, 13 березня: про мобільний банкінг Привату і Моно, новий літак для МАУ і ціни на депозитарні послуги

Середа, 13 березня: коли в Києві завершиться опалювальний сезон, і що робити зі зношеними або сумнівними купюрами.

НБУ переглянув ціни на депозитарні послуги. Вартість обслуговування розрахунків у цінних паперах, номінованих у гривні, які здійснюються в рамках однієї депозитарної установи, буде знижена з 300 грн до 50 грн за одну проведену операцію.

«ПриватБанк» попередив про нову схему шахрайства. «ПриватБанк» попередив своїх клієнтів про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням «призових опитувань» в соціальних мережах на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових коштів за відповіді на кілька запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карток.

До речі, Finance.ua днями вирішив з’ясувати, у кого мобільний банкінг кращий: monobank vs Приват24? Результати нашого дослідження за 8 критеріями..

Завершення опалювального сезону. Умова від КМДА. Як пообіцяли в КМДА, опалювальний сезон у Києві завершиться, коли протягом трьох днів середня добова температура повітря перевищуватиме 8 градусів тепла.

Що робити зі зношеними або сумнівними купюрами. Як пояснили в НБУ, банки зобов’язані без будь-яких обмежень приймати зношені банкноти за всіма видами платежів, для переказів, для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та обміну на придатні до обігу банкноти. Також громадяни можуть звертатися в банки в разі сумнівів у платіжності або справжності банкнот гривні.

Обман на 70 млн. Учасники групи на чолі з 43-річним чоловіком наживалися на громадянах шляхом повідомлення їм про нібито гарантовану можливість отримання надприбутків на міжнародному фінансовому ринку через створену організацію – фінансову піраміду Forex Trend.

Літак нового типу для МАУ. Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” поповнила флот середньомагістральним вузькофюзеляжним літаком Embraer-195, який почне літати вже в березні. Повітряне судно отримало реєстраційний номер UR-EMG і стало шостим літаком бренду Embraer в парку МАУ

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування