0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Києві скоротився обсяг нового будівництва, в області – зріс більш ніж удвічі


У Києві скоротився обсяг нового будівництва, в області – зріс більш ніж удвічі

Загальна площа житлових будівель, на які отримані документи на право виконання будівельних робіт (нове будівництво) в 2018 році в Україні збільшилася на 13,2% в порівнянні з 2017 роком – до 12,87 млн кв. м.

Про це повідомляє Державна служба статистики

Згідно зі статистикою, нове будівництво у Києві та Київській області в минулому році склало 51% загального обсягу будівель в Україні, на які було отримано документи на право виконання будівельних робіт.

При цьому в порівнянні з 2017 роком обсяг нового будівництва житла в Києві та Київській області в 2018 році зріс на 24%.

Тим часом обсяг нового будівництва житлових будинків у Києві скоротився на 9,4% – майже 4 млн кв. м, тоді як у Київській області цей показник збільшився в 2,4 разу – до 2,56 млн кв. м.

Показники наведено без урахування тимчасово окупованої території Криму і Севастополя та частини тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування