0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

«ПриватБанк» попередив про нову схему шахрайства


«ПриватБанк» попередив про нову схему шахрайства

Державний «ПриватБанк» попередив своїх клієнтів про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням «призових опитувань» в соціальних мережах на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових коштів за відповіді на кілька запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карток.

Як повідомила прес-служба банку, «ПриватБанк» ніколи не організовував і не проводить в соцмережах чи на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів.

“Якщо ви отримали пропозицію про участь у “призовому” опитуванні, переходити за посиланнями на сайт шахраїв або вказувати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші як “комісію” за виграш, але і дасте шахраям можливість використовувати дані карток для крадіжки коштів”, – наголошується в повідомленні.

Служба безпеки фінустанови проводить необхідні заходи для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карток шахраїв і просить всіх клієнтів, які стали їх жертвами, зв’язатися з банком будь-яким зручним способом для вжиття необхідних заходів безпеки щодо карток, дані яких опинилися в руках шахраїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування