Київ оновить громадський транспорт за гроші Європейського банку


Київ оновить громадський транспорт за гроші Європейського банку

Київ оновить парк міського комунального транспорту за рахунок позики у 50 млн євро від Європейського інвестиційного банку.

Таке рішення схвалила Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на своєму засіданні 12 лютого 2019 року та рекомендувала затвердити його Київраді.

Кошти будуть надані у рамках проекту «Міський громадський транспорт України», який спільно із Банком реалізовує український Уряд. Позика буде надана на 10 років на вигідних умовах з процентною ставкою 2%.

«У рамках проектів укладено субкредитні угоди, які передбачають, що підписантами договорів є Міністерство фінансів, Міністерство інфраструктури, Київська міська рада та комунальне підприємство “Київпастранс”. Кінцевим бенефіціаром є Київська міська рада. Закон про місцеве самоврядування передбачає затвердження цієї угоди», – повідомив на засіданні Комісії директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Рєпік.

На оновлення трамвайного парку Київ витратить 24,9 млн євро, автобусного – 18,6 млн євро, нові кабіни для фунікулера обійдуться у 6,5 млн євро.

«Умови угоди, ми вважаємо, є прийнятними для України – низькі процентні ставки та довготривалий термін користування коштами», – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua