0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Рейтинг життєздатності українських банків знову очолив Райффайзен Банк Аваль, — Mind


Рейтинг життєздатності українських банків знову очолив Райффайзен Банк Аваль, — Mind

Київ. 12 березня. — За підсумками 2018 року Райффайзен Банк Аваль продовжує бути лідером рейтингу життєздатності українських банків, складеного бізнес-порталом Mind.

Як зазначає Mind, Райффайзен Банк Аваль лідирує у цьому рейтингу, оскільки зумів значно покращити впродовж попереднього року якість кредитного портфеля, а також має хороші загальні показники ліквідності та рентабельності капіталу.

Mind – незалежний журналістський бізнес-портал. Його рейтинг життєздатності банків є інформаційним проектом оцінки надійності фінустанов України – до рейтингу потрапили банки, ринкова частка яких перевершує 0,2% від усіх платоспроможних банків.

При цьому, як і раніше, при підготовці рейтингу беруться до уваги фактори, що визначають життєздатність банків: достатність капіталу, якість кредитного портфеля, рентабельність діяльності банку, ліквідність, підтримка та ризики власників, безперебійність виплат, системне значення банку, ризик відкритої валютної позиції.

За результатами аналізу цих показників Райффайзен Банк Аваль уже неодноразово очолював рейтинг порталу Mind.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування