0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

СГ "ТАС" виплатила близько 360 тис. грн за договором "Правильне КАСКО"


СГ "ТАС" виплатила близько 360 тис. грн за договором "Правильне КАСКО"

Страшна аварія, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» автомобіль Toyota Camry, сталася на одному з київських мостів.
Намагаючись уникнути зіткнення з іншою автівкою, що несподівано почала повертати в бік його машини, водій Toyota Camry вивернув кермо, але не втримав автомобіль і той влетів в авто, яке стояло посеред мосту. Від потужного удару машину відкинуло у відбійник.
В результаті ДТП було серйозно пошкоджено обидва автомобілі. Зокрема, в Camry було деформовано два крила та двері, капот, бампер, розбито фари та диск. За оцінкою експертизи, проведеної СГ «ТАС», загальний збиток власника внаслідок зіткнення склав 359979 грн.
Саме цю суму в рамках своїх зобов’язань за договором «Правильне КАСКО» виплатила Страхова група «ТАС» своєму клієнтові, забезпечивши таким чином оперативний ремонт його автомобіля.
Нагадаємо, за статистикою, на договори автострахування припадає 81% виплат компанії. Зокрема, за підсумками минулого року, загальний обсяг виплат СГ «ТАС» сягнув 545,45 млн грн. При цьому за договорами автострахування було відшкодовано 456,45 млн грн, з яких 201,11 млн грн – за полісами обов’язкової «автоцивілки», 127,86 млн грн – за договорами КАСКО та 127,48 млн грн – за полісами «Зелена картка».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування