СГ "ТАС" виплатила близько 360 тис. грн за договором "Правильне КАСКО"


СГ "ТАС" виплатила близько 360 тис. грн за договором "Правильне КАСКО"

Страшна аварія, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» автомобіль Toyota Camry, сталася на одному з київських мостів.
Намагаючись уникнути зіткнення з іншою автівкою, що несподівано почала повертати в бік його машини, водій Toyota Camry вивернув кермо, але не втримав автомобіль і той влетів в авто, яке стояло посеред мосту. Від потужного удару машину відкинуло у відбійник.
В результаті ДТП було серйозно пошкоджено обидва автомобілі. Зокрема, в Camry було деформовано два крила та двері, капот, бампер, розбито фари та диск. За оцінкою експертизи, проведеної СГ «ТАС», загальний збиток власника внаслідок зіткнення склав 359979 грн.
Саме цю суму в рамках своїх зобов’язань за договором «Правильне КАСКО» виплатила Страхова група «ТАС» своєму клієнтові, забезпечивши таким чином оперативний ремонт його автомобіля.
Нагадаємо, за статистикою, на договори автострахування припадає 81% виплат компанії. Зокрема, за підсумками минулого року, загальний обсяг виплат СГ «ТАС» сягнув 545,45 млн грн. При цьому за договорами автострахування було відшкодовано 456,45 млн грн, з яких 201,11 млн грн – за полісами обов’язкової «автоцивілки», 127,86 млн грн – за договорами КАСКО та 127,48 млн грн – за полісами «Зелена картка».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua