Медреформа: скільки заробляє сімейний лікар


Медреформа: скільки заробляє сімейний лікар

Кожен громадянин України, який підписав декларацію з сімейним лікарем, має право на отримання безкоштовного медичного обслуговування. В перелік медичних закладів увійшли і приватні клініки, що пропонують більш високу якість медичної послуги на тих же умовах, що і державні.

Про зміну розміру зарплати лікарів після реформ МОЗ, а також про те, в якому регіоні України сімейні лікарі стали заробляти більше, передають в сюжеті ТСН.

За словами молодого фахівця-лікаря, розмір зарплати становить на початку кар’єри близько 3 тисяч 784 гривень. Навіть за умови, що вже 400 пацієнтів довірили своє здоров’я і підписали з ним контракт. Щоправда, уоловний лікар не ухвалив рішення про доплату через те, що вважає мотивацією для молодих лікарів, а також стимулом набрати мінімум 900 пацієнтів.

Багато лікаріврозповіли про те, що зараз не діє єдина система нарахування заробітних плат сімейним лікарям. В основному заробіток є предметом колективної угоди з адміністрацією медичного закладу.

Лікарі Мукачева, які стали “першопрохідцями медреформи”, при 85 тисячах населення заробляють мінімум 5 тисяч гривень. У місті працює всього 60 лікарів.

Крім цього, на результат винагороди впливає практика, кількість контрактів з пацієнтами. Тому деякі медпрацівники заробляють близько 22 тисяч/місяць, але для цього потрібно обирати активну позицію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua