Названо загальну вартість квартир у новобудовах Києва


Названо загальну вартість квартир у новобудовах Києва

У столиці на первинному ринку на продаж виставлено понад 50 тисяч квартир. Їх загальна вартість становить 97,7 млрд грн.

Вартість всіх виставлених на продаж квартир на первинному ринку Києва становить 97,7 млрд грн. Про це розповів директор консалтингової компанії City Development Solutions Роман Герасимчук, передає сайт ABCnews.

“Багатьом учасникам ринку було б цікаво розрахувати реальний обсяг ринку первинної житлової нерухомості. Ґрунтуючись на даних, отриманих в ході підготовки огляду ринку за січень і лютий, нам вдалося вирахувати необхідну суму для купівлі всіх непроданих квартир у київських новобудовах. Для розрахунків використовували дані CDS про кількість непроданих квартир, середню площу нових квартир і середньозважену вартість квадратного метра”, – розповів Герасимчук.

За його словами, всього в Києві на первинному ринку на продаж виставлено понад 50 тис. квартир. На початок 2019 року квартири пропонувалися в 279 новобудовах столиці, при цьому за січень-лютий 2019 року в продаж вийшло ще сім нових проектів.

Як повідомлялося, суд Києва заарештував 14 новобудов. Під арештом опинилися 14 нерухомих об’єктів компанії Укогруп, яку пов’язують з Анатолієм Войцехівським.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua