0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Райффайзен Банк Аваль підтримав дослідження Agrohub Innovation Agenda Report


Київ. 4 березня. — Інноваційна платформа Agrohub у партнерстві з Райффайзен Банком Аваль презентували результати дослідження Agrohub Innovation Agenda.

Дослідження проходило із лютого по грудень 2018 року і охопило понад 150 топ-менеджерів агрокомпаній середнього земельного банку.

«Маючи значний досвід та експертизу в співпраці з агросектором, Райффайзен Банк Аваль як ніхто інший розуміє, що агрогалузь – це драйвер розвитку економіки України. Вона зможе продовжити успішно конкурувати на світових ринках в майбутньому лише за умови активного впровадження інновацій та адаптації існуючих бізнес-моделей», — зазначив Руслан Співак, директор департаменту корпоративних продуктів та партнерства корпоративного бізнесу Райффайзен Банку Аваль.

«Вперше продіагностована ціла агрогалузь. Вперше розроблено матрицю зрілості — технологію, що дозволяє агрокомпанії оцінити себе на світовій мапі інновацій і зрозуміти, які наступні кроки робити. Я завжди кажу, що інновації, в кінцевому підсумку, – це про фінансовий результат, — зазначила Юлія Порошенко, засновниця Agrohub. — Завдання звіту – допомогти аграріям зробити вибір технологій для своїх потреб».

У звіті Agrohub Innovation Agenda Report, що зібрав результати дослідження, представлено 130 технологічних рішень, доступних українським аграріям, і 25 кейсів практичного застосування цих рішень. Всі вони зібрані у базу Agrohub Innovation Solutions.
116-сторінковий аналітичний документ доступний всім зацікавленим, ознайомитися зі звітом можна за посиланням https://agenda-report.agrohub.org.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
В Контексті Finance.ua
Опитування