0 800 307 555
0 800 307 555

Індустріалбанк в ТОП 25 найнадійніших банків країни


Індустріалбанк в ТОП 25 найнадійніших банків країни

Індустріалбанк вкотре покращив свої позиції в рейтингу стійкості банків, який формує портал «Мінфін». За підсумками четвертого кварталу 2018 року Індустріалбанк посів 21 рядок рейтингу.

Для створення рейтингу використовувалися дані звітності банків за підсумками 4 кварталу 2018 року, а також оцінка банку фінансовими аналітиками провідних українських компаній. Для отримання такої оцінки портал «Мінфін» опитав експертів компаній ICU, IBI-Rating та Експерт-Рейтинг.

Портал «Мінфін» окремо звів рейтинги стресостійкості, якій наразі особливу увагу приділяє Національний Банку України, а також рейтинг довіри вкладників. Індекс стресостійкості банків розраховується на підставі 6 показників: залежність банку від депозитів фізичних осіб, якості фондування, прибутковості, ліквідності, достатності капіталу і масштабу діяльності фінансової установи. В цьому рейтинг Індустріалбанк посів 19 позицію.

«Рейтинг порталу “Мінфін” відображає ефективність кроків банку до мети стати одним з перших десяти банків країни та є логічним наслідком діяльності колективу банку. З моменту об’єднання Індустріалбанку та Експрес-Банку пройшов рік, ми провели та продовжуємо роботу щодо оптимізації каналів продажу та технологічних процесів, працюємо над зниженням операційних витрат та розвитком онлайн-сервісів. За підсумками року Індустріалбанк продовжує демонструвати високий рівень достатності регулятивного капіталу – понад 36,7%, при загальному рівні цього показника серед тридцятки провідних банків близько 17%. Наприкінці 2018 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» вкотре підтвердило рейтинг банку на рівні uaAA- з прогнозом «Стабільний», — зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку, – Індустріалбанк й надалі буде забезпечувати своїм клієнтам комфортне, якісне та фінансово вигідне обслуговування, зберігаючи та підвищуючи якість сервісу та надійність».

Рейтинг стійкості банків від порталу «Мінфін» — це щоквартальна оцінка діяльності банків на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел. Повна методологія викладена тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua