0 800 307 555
0 800 307 555

В Канни! На кінофестиваль! З Mastercard Platinum від Індустріалбанку!


Держателі платіжних карток MasterCard Platinum від Індустріалбанку можуть виграти «Подорож на Каннський кінофестиваль (м. Канни, Франція) на двох»! Така можливість є головним призом акції в межах проекту «Mastercard Більше». Акція триватиме з 15 лютого до 5 квітня 2019 року.

У акції можуть взяти участь всі платіжні картки Mastercard Platinum від Індустріалбанку, що зареєстровані в програмі Mastercard Більше. Зареєструватися в програмі дуже легко на сайті bilshe.mastercard.ua.

Розраховуючись платіжною карткою кожен зареєстрований держатель картки отримує бали – при здійсненні оплати на суму від 50 грн або більше одним чеком. Кожна така транзакція дорівнює 1 балу. По 1 балу також накопичується при розрахунку карткою в метрополітені, фунікулері, швидкіснім трамваї міста Київ.

А далі достатньо обміняти накопичені 10 балів на можливість взяти участь у розіграші подорожі в Канни. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів.

Головний приз враховує вартість авіапереліту Київ (Україна) – Ніцца (Франція) – Київ (Україна), трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (Канни, Франція); проживання у готелі рівня не нижче 4 зірок; квитки на відвідування показу одного фільму згідно з програмою Каннського фестивалю 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua