Мобільний додаток ПУМБ Online завантажили понад 300 тис.разів


Мобільний додаток ПУМБ Online завантажили понад 300 тис.разів

Все більше клієнтів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) вибирають основним каналом обслуговування мобільний додаток ПУМБ Online.

З січня 2019 року зафіксовано 150 тис. завантажень мобільного додатку, що на 106% більше порівняно з показниками на кінець минулого року. В цілому, клієнти банку встановили додаток з моменту його випуску в листопаді минулого року понад 300 тис. разів.

«Така кількість завантажень перевищила наші найсміливіші очікування. Перш за все, це означає, що рішення зробити «з нуля» мобільний додаток ПУМБ Online було правильним і необхідним для надання якісного сервісу клієнтам банку. З кожним місяцем кількість транзакццй і частка операцій в мобільному додатку в порівнянні з веб-версією зростає. А з березневим релізом додатку, де з’являться зручні шаблони грошових переказів, активність клієнтів в мобільному додатку ще більше посилиться», – прокоментував Директор департаменту Операційний сервісний центр Михайло Сергієнко.

Як показує статистика, мобільний телефон стає основним майданчиком для управління фінансами. Якщо в січні цього року серед клієнтів, які регулярно використовують digital-канали, тільки 28% віддавали перевагу мобільному банкінгу, то в лютому цей показник збільшився вже до 34%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua