У МЕРТ пояснили, що є дієвим інструментом економічного зростання


У МЕРТ пояснили, що є дієвим інструментом економічного зростання

Цифровізація економіки і суспільства є дієвим інструментом економічного зростання.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Читайте також: У МЕРТ виступили проти зміни правил нарахування ЄСВ

“Це (цифровізація економіки і суспільства – ред.) дієвий інструмент економічного зростання, який створює широкі можливості для залучення сучасних передових технологій у всі галузі економіки і життя. Цифровий ринок дозволить створити успішну торгівлю, кращу безпеку, залучити більше можливостей для підприємців і кращі умови для життя громадян”, – сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він нагадав, що Україна вже є частиною процесу цифрової трансформації, який включає в себе розвиток новітніх технологій зв’язку, кібербезпеки, зменшення плати за послуги міжнародного роумінгу з країнами Східного партнерства та ЄС, розвиток цифрової інфраструктури та електронну торгівлю.

Перший віце-прем’єр-міністр зазначив, що з 2018 року Україна приєдналася до двоетапної оцінки Дорожньої карти інтеграції в Єдиний цифровий ринок ЄС, яку проводить Єврокомісія.

“Україна готова рухатися в цьому напрямку навіть далі, ніж це передбачено Угодою про асоціацію з ЄС. Найбільш важливими й актуальними напрямками цифровізації є кібербезпека, розвиток інновацій, електронного урядування та розвиток електронної торгівлі. У свою чергу це дозволяє розвинути українську цифрову інфраструктуру і ефективно поліпшити умови і якість життя людей по всій країні”, – зазначив Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр України закликав ЄС надати сприяння і підтримку Україні щодо розвитку цифрової інфраструктури, яка є основою для подальших процесів цифровізації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua