0 800 307 555
0 800 307 555

В Швеції розпочато розслідування щодо Swedbank


В Швеції розпочато розслідування щодо Swedbank

Прокуратура Швеції розпочала розслідування стосовно Swedbank, одного з найбільших шведських банків, у зв’язку зі скандалом, пов’язаним з відмиванням грошей в датському Danske Bank, повідомляє AP.

За словами головного прокурора Управління з економічних злочинів Швеції Томаса Лангрота, в рамках розслідування буде вивчатися, чи отримували 15 найбільших акціонерів Swedbank інформацію про те, що банк, можливо, причетний до сумнівних операцій до того як про це минулого тижня повідомила шведська телемовна компанія SVT.

Розслідування має встановити, чи було незаконне отримання акціонерами інсайдерської інформації.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, Swedbank може бути залучений в масштабні операції з відмивання грошей за участю прибалтійських філій Danske Bank – найбільшого банку Данії. SVT 19 лютого повідомила, що загальна сума переказів між підозрілими рахунками в Swedbank і філіях Danske в країнах Балтії оцінюється не менше ніж в 40 млрд шведських крон (3,8 млрд євро). Грошові перекази, імовірно використовувалися для відмивання грошей, здійснювалися в період 2007-2015 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua