0 800 307 555
0 800 307 555

Рахунки Swedbank в Литві могли використовуватися для відправки коштів Януковичу


Рахунки Swedbank в Литві могли використовуватися для відправки коштів Януковичу

Частина коштів, які українські правоохоронні органи вважають призначеними колишньому президенту Віктору Януковичу, надходили до нього через рахунок у литовському підрозділі банку Swedbank.

Портал стверджує, що дані, зібрані ним та шведським телеканалом SVT, свідчать про те, що пов’язана з В. Януковичем офшорна компанія мала рахунок у Swedbank у Литві з 2004 по 2014 рік.

Повідомляється, що підозрілі платежі пов’язані з мільйонним гонораром, який український президент нібито отримав за публікацію книги, що викликає безліч сумнівів.

Сума, якою цікавляться українські посадові особи, становить EUR3,7 млн, проте, за даними порталу, це лише мала частина коштів, які пройшли через рахунок офшорної компанії, що користувалася рахунком Swedbank в Литві.

Swedbank стверджує, що найнята зовнішня компанія, яка проаналізує інформацію, представлену шведською новинною телепрограмою Uppdrag granskning.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua