0 800 307 555
0 800 307 555

В Україну готується зайти найбільша платіжна система Японії


В Україну готується зайти найбільша платіжна система Японії

Найбільша платіжна система Японії та одна з п’яти найбільших платіжних систем світу – JCB – може з’явитись на українському ринку вже до кінця 2019 року.

Про це в рамках заходу “Інфодень. Ринок платежів України в 2018 році” повідомила заступник директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Ольга Василєва.

Читайте також: Українці надають перевагу безготівковим розрахункам – НБУ

“Наскільки нам відомо, вони (JCB – ред.) зараз шукають розрахунковий банк-партнер в Україні і готуються до подачі документів. Планують до кінця року виходити на ринок України”, – сказала Василєва.

Довідка Finance.ua:

  • Наприкінці минулого року JCB заявила про зацікавленість у виході на український ринок та намір подати до регулятора відповідний пакет документів найближчим часом.
  • Згідно з даними міжнародної платіжної системи JCB, станом на кінець 2017 року власниками карток JCB були 117 млн клієнтів; загальний річний обсяг транзакцій платіжної системи JCB становив 281 млрд доларів.
  • На сьогоднішній день платіжні картки JCB обслуговуються у 190 країнах світу. Емісія платіжних карт JCB здійснюється у 23 країнах світу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua