Перевірки бізнесу по-новому: Нефьодов розповів про покарання для інспекторів


Перевірки бізнесу по-новому: Нефьодов розповів про покарання для інспекторів

Нові правила перевірки бізнесу в Україні передбачають відповідальність за порушення не тільки для підприємців, але і для самих інспекторів.

Про розповів перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, пише Сегодня.

“Інспектор, який не вносить дані в базу, який приходить, умовно кажучи, за власною ініціативою, на підприємство, на яке йому хочеться, а не за планом, – за це законодавством передбачена адміністративна відповідальність. Санкції можуть бути різні, починаючи від догани і закінчуючи звільненням, штрафами тощо”, – зазначив Нефьодов.

Він нагадав, що інформація про планові, позапланові та комплексні перевірки більшості контролюючих органів тепер публікується на загальнодоступному порталі, де також розміщені і критерії перевірок. Крім того, інспектори повинні проводити перевірки виключно за чек-лістом, оцінюючи виконання вимог з конкретного списку.

“Раніше відповідальності інспекторів не було передбачено взагалі. До початку цієї реформи у нас в принципі не було ніяких інструментів, щоб впливати на якість роботи різних інспекцій. Можна було покартати, пригрозити звільненням, але критеріїв порушень не було і реальних санкцій до порушників не застосовувалося”, – розповів Нефьодов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua