571
Із 1 березня у столиці запрацює система оцінювання лікарів
— Казна та Політика
Із 1 березня 2019 року кияни зможуть оцінити роботу лікарів, які зареєстровані у системі Helsi.me.
Про це поінформував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба столичної адміністрації.
“Пацієнт після візиту до лікаря протягом 14 днів зможе виставити оцінку лікарю та залишити текстовий відгук. Після отримання десяти і більше оцінок у лікаря формується рейтинг – середня оцінка за останні півроку”, – пояснив Поворозник.
За його словами, кияни, зареєстровані у системі Helsi, матимуть можливість ознайомитися із рейтингом лікарів та на власний розсуд обрати того, з ким підписати декларацію чи якого вузького спеціаліста обрати для консультації.
“Звісно ж, безпосередній керівник медичного закладу не має фінансових важелів впливу на лікаря, зважаючи на його рейтинг. Таким важелем стане пацієнт, оцінюючи роботу медика. Відповідно, лікар із високим рейтингом матиме більшу базу пацієнтів, із якими підписано декларації, що безпосередньо впливає на його заробітну платню. Адже пацієнти керуватимуться саме репутацією лікаря, укладаючи декларацію з ним”, – зауважив Поворозник.
Він нагадав що у системі Helsi зареєстровано 1,5 млн киян та доступні більше 2 тисяч лікарів.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
ЄС ще на пів року продовжив санкції проти рф
Держстат показав, як змінювались ціни на продукти, компослуги та транспорт в лютому 2026 (інфографіка)
Міносвіти розробило калькулятор для точного розрахунку зарплати вчителів — деталі
Законопроєкт про надрокористування: про просить бізнес
У Держстаті повідомили, як зріс реальний ВВП за 2025 рік
На 37% більше: три найбільші благодійні фонди України зібрали у 2025 рекордні 105,87 млрд грн — НБУ
