Британія розширила заборонену для дронів зону навколо аеропортів


Британія розширила заборонену для дронів зону навколо аеропортів

Згідно з новими правилами, які набудуть чинності 13 березня, дронам і моделям літаків буде заборонено літати в межах 5 км від периметра аеродрому.

Уряд Великобританії ухвалив рішення розширити безполітну зону для дронів навколо аеропортів країни після інциденту в аеропорту Гатвік. Про це повідомляє Sky News.

Згідно з новими правилами, які набудуть чинності 13 березня, дронам і моделям літаків буде заборонено літати в межах 5 км від периметра аеродрому. Раніше безпілотна зона становила 1 км.

Політ безпілотників поблизу аеропортів на висоту понад 400 футів (121,9 метра) вже заборонений у Великій Британії. Порушення правил може каратися тюремним ув’язненням строком до 5 років.

У разі потреби використання дрона в забороненій зоні, наприклад, для обстеження даху будівлі на невеликій висоті, потрібно подати заявку на отримання дозволу Управління цивільної авіації Сполученого Королівства.

Уряд також розробляє законопроект про безпілотники, який дасть співробітникам поліції повноваження зупиняти і обшукувати людей, підозрюваних у використанні безпілотників в трьох милях від аеропорту.

Подібні рішення в Британії ухвалюються через серйозний збій в роботі аеропорту Гатвік в грудні 2018 року. Протягом трьох днів аеропорт фіксував невідомі дрони біля злітних смуг, через що було скасовано близько 1000 рейсів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua