0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Альфа-Банк Україна дарує 50 000 грн на мрію


Альфа-Банк Україна дарує 50 000 грн на мрію

Альфа-Банк Україна проводить акцію для своїх вкладників – «Мрія в подарунок». Її учасником може стати кожен, хто в період з 18 лютого по 27 червня 2019 року розмістить депозит «Розумний» терміном на 3 місяці. Оформлений внесок – це автоматичний квиток до розіграшу одного з чотирьох сертифікатів на суму 50 000 грн кожен.

Акція «Мрія в подарунок» – подвійна вигода: можливість примножити кошти і отримати подарунок на втілення мрії.

Вклад «Розумний» від Альфа-Банку Україна єдиний варіант депозитної програми, що має високу прибутковість і одночасно гнучкість збереження коштів. Термін депозиту становить всього три місяці, при цьому клієнт отримує зростаючу ставку до 21% річних, що є найбільшим показником серед аналогічних банківських пропозицій на сьогоднішній день, і можливість повернути кошти до закінчення терміну. За бажанням вкладник може забрати гроші після закінчення кожного місяця без втрати відсотків, нарахованих за кожний повний місяць обслуговування депозиту.

Мінімальна сума вкладу 5 000 грн.

Розіграш грошових сертифікатів на мрію буде проходити раз на місяць. Перший переможець буде визначений 29 березня 2019 року. Оформити депозит «Розумний» можна в будь-якому відділенні Альфа-Банку України або через інтернет-банкінг My Alfa-Bank... Мрії повинні здійснюватися. Перетворюйте маленькі мрії у велике чудо!

Офіційні правила акції

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування