0 800 307 555
0 800 307 555

Міністр фінансів назвала умови високого зростання економіки


Міністр фінансів назвала умови високого зростання економіки

Міністр фінансів України Оксана Маркарова назвала три умови високого зростання економіки: інвестиції, закон про концесії і бізнес-клімат в країні.

Про це вона сказала в інтерв’ю Радіо Свобода.

Читайте також: У Мінфіні розповіли, коли економіка України наздожене Польщу

“Перше – це інвестиції. Тобто, якщо зараз ми залучаємо в різні роки 1,5 мільярда, 2 мільярди, 3 мільярди, 2,4 мільярда минулого року, то цього взагалі не достатньо для країни і для такої економіки, як наша. Це, можна сказати, абсолютно непомітно. Ці інвестиції повинні бути плюс 10 млрд. Для цього нам треба ефективно проводити приватизацію”, – говорить міністр.

Другою умовою вона назвала прийняття парламентом закону про концесії “для того, щоб ввести всі інструменти, які використовують наші європейські партнери та інші країни, для залучення інвестицій у публічний сектор”. “Тому інвестиції в інфраструктуру, як правило, приходять у формі приватно-публічних партнерств, або ми приватизуємо якісь речі. Це треба точно посилювати”, – вважає міністр.

“Третє – це бізнес-клімат. Безумовно, дерегулювання, яким займається Кабмін останні три роки, вже дає свої плоди. Ми просунулися дуже сильно в індексі ведення бізнесу. Тобто ми піднялися з 140-х місць до 71-го”, – розповіла Маркарова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua