У Мінфіні розповіли, коли економіка України наздожене Польщу


У Мінфіні розповіли, коли економіка України наздожене Польщу

Міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що після падіння 2014 року українська економіка стабілізувалася і повернулася до режиму постійного зростання.

Про це вона сказала в ефірі “Радіо Свобода”.

За її словами, золотовалютні резерви на сьогодні – найвищі за останні 5 років.

Глава Мінфіну підкреслила, що до 2014 року економіка України була “хворою”, а потім зазнала впливу російської агресії, тому головним завданням уряду було стабілізувати її.

“Це було зроблено. Зараз вже 12 кварталів поспіль економіка України зростає. Якщо подивитися на результат, якого ми досягли за попередні 4 роки, звісно, він незвичайний, якщо можна так сказати. І мало хто вірив насправді, що нам вдасться так швидко стабілізувати економіку і повернутися вже, можна сказати, до стабільного зростання”, – заявила вона.

“Інфляція – менше 10%. Золотовалютні резерви на сьогодні – найвищі за останні 5 років. Якщо говорити про ситуацію макроекономічну, то вона досить стабільна на сьогоднішній день”, – розповіла Маркарова.

За її словами, якщо українська економіка буде розвиватися нинішніми темпами, то наздожене Польщу через 50 років.

“І якщо Україна збереже статус-кво таким, як зараз, то для того, щоб наздогнати Польщу, таку, як вона є сьогодні, треба 50 років. Це, звісно, для нас довгий термін. І ми точно плануємо і маємо рецепти, як зробити, щоб наздогнати швидше”, – зазначила міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua