0 800 307 555
0 800 307 555

Малий і середній бізнес: у Глобуса великі плани


Малий і середній бізнес: у Глобуса великі плани

Оксана Шульга, начальник Департаменту малого та середнього бізнесу, поділилася ними з виданням Maanimo.com

У 2019 планується пошук нових партнерів і розширення лінійки цільових партнерських програм з фінансування клієнтів малого та середнього бізнесу на придбання сільськогосподарської техніки, комерційного транспорту.

Оформлюючи кредит за партнерською програмою, позичальник отримує низку переваг: швидкість в ухваленні рішення, економію працевитрат на підготовку пакету документів для отримання кредиту, значну економію по грошах (витрати на оформлення, низьку процентну ставку за кредитом).

Конкретний приклад: юридична особа звернулася в банк за отриманням кредиту на придбання легкового автомобіля для представницьких цілей (директора).

Кредит підприємству на купівлю транспортного засобу було узгоджено. Крім цільового кредиту, банк дав компанії оферту на отримання овердрафту (розрахунковий ліміт овердрафту згідно з чинною програмою «Шалена швидкість»). Таким чином, банк дає можливість не тільки скористатися цільовим кредитом, а й протягом місяця отримати овердрафт, ще не маючи оборотів в фінустанові. Це дуже зручно для клієнта і банку, тому що перегляд ліміту овердрафту проводиться через три повні місяці, що, в свою чергу, дає клієнтові можливість перевести обороти в банк, а банку — отримати лояльного клієнта.

У підсумку, підприємство отримало кредит на придбання автомобіля за досить привабливою процентною ставкою (партнерська програма з Укравто), відкрило поточний рахунок в банку і протягом місяця звернулося в банк за овердрафтом згідно з отриманою офертою.

У свою чергу, банк, прокредитувавши клієнта на цільовий кредит і надавши овердрафт, перевів клієнта до себе на обслуговування, оформив з компанією зарплатний проект, оформив керівництву компанії преміальні картки.

Оригінал матеріалу читайте тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Опитування
В Контексті Finance.ua