Китайські фабрики за чотири роки скоротили до 40% співробітників і замінили їх роботами


Китайські фабрики за чотири роки скоротили до 40% співробітників і замінили їх роботами

З 2015 по 2017 роки деякі китайські компанії, що працюють у виробничій сфері, скоротили 30-40% персоналу. У найближчі роки під скорочення можуть потрапити близько 100 млн співробітників – їм на зміну можуть прийти роботи.

Про це пише South China Morning Post.

За даними видання, за чотири роки міські підприємства в китайському місті Дунгуань скоротили близько 280 тис. осіб – їм на зміну прийшла 91 тис. роботів. У Ханчжоу темпи заміни людей роботами нижчі – за той же період компанії в цьому місті скоротили 800 осіб

Скороченим співробітникам дедалі складніше знайти роботу в мегаполісах, і вони повертаються в рідні міста, зазначає видання. При цьому темпи автоматизації в найближчі роки будуть тільки рости – в стратегії розвитку китайської економіки Made in China 2025 йдеться, що держава буде заохочувати компанії, які планують замінити людей роботами.

Іншої думки дотримуються аналітики Світового банку. За їхніми словами, автоматизація досі чинила незначний вплив на робочі місця по всьому світу, незважаючи на похмурі прогнози щодо того, що роботи в найближчому майбутньому відберуть роботу у людей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua