0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ продовжує період продажів акційних депозитів для фізичних осіб "Вільний ONLINE" та "ПУМБ Більше"


ПУМБ продовжує період продажів акційних депозитів для фізичних осіб "Вільний ONLINE" та "ПУМБ Більше"

*Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує період продажів акційних депозитів «Вільний Online» і «ПУМБ Більше».

Тепер депозит на вимогу «Вільний Online» з дохідністю 12% річних в гривні можна відкрити до 30 квітня 2019 (включно). Мінімальна сума вкладу – 100 гривень. Депозит передбачає щомісячну виплату відсотків, а також вільне поповнення та / або зняття частини або всієї суми депозиту в будь-який момент без втрати раніше нарахованих відсотків.

Такий вклад підходить клієнтам, які бажають самостійно управляти коштами та мати постійний доступ до заощаджень. Нагадуємо, відкрити депозит «Вільний Online» можна тільки в новому мобільному додатку банку. Зручність дистанційних каналів обслуговування вже оцінили більшість клієнтів – понад 70% вкладників відкривають та обслуговують свої депозити в ПУМБ онлайн в режимі 24/7 без відвідування відділень.

Щоб відкрити депозит, необхідно у верхній панелі меню мобільного додатку ПУМБ Online перейти в розділ «Депозити», вибрати тип депозиту, ввести початкову суму вкладу і ОТП пароль, що миттєво надходить на верифікований номер мобільного телефону.

Період продажів депозиту «ПУМБ Більше» продовжено до 28 лютого 2019 (включно). Цей внесок – ідеальний варіант для тих, хто хоче отримувати максимальний прибуток. Розмістити вклад можна на термін від 1 до 18 місяців* з максимальною прибутковістю до 18% річних в гривні. Мінімальна сума вкладу – 10 тис. гривень. Депозит не передбачає можливості поповнення та дострокового розірвання.

Депозит «ПУМБ Більше» доступний клієнтам банку – учасникам програми лояльності «Mastercard Більше», які розмістили на даний депозит «нові» гроші**, з пред’явленням відповідного подарункового сертифікату, замовленого в рамках програми лояльності «Mastercard Більше».

Високі ставки, вигідні умови та надійний захист коштів вибрали вже більше 70 тис вкладників, які довірили ПУМБ свої заощадження. Станом на 1 січня 2019 року загальний портфель коштів роздрібних клієнтів в ПУМБ склав 16,65 млрд грн. 85% вкладників регулярно перерозміщують депозити в банку по закінченню терміну. В цілому ж ПУМБ займає 7 місце серед усіх банків України за обсягом депозитного портфеля фізичних осіб.

Встигніть скористатися акційними пропозиціями і відкрити депозит в ПУМБ на вигідних умовах!

* Під терміном 1 місяць мається на увазі розміщення вкладу на 30 днів, 3 місяці – 91 день, 6 місяців – 184 дня, 9 місяців – 274 дня, 12 місяців – 367 днів 18 місяців – 548 днів.

** Під «новими» грошима мається на увазі збільшення загальної суми коштів клієнта на депозитних рахунках в національній валюті в ПУМБ щодо суми коштів, які за станом на 23:59 31.01.2019г. знаходилися на всіх його депозитних рахунках в національній валюті (депозити до запитання і строкові депозити) в ПУМБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
В Контексті Finance.ua